Aktualności DM

2018.04.11

Giełda Pełna Wartości - odwiedź nas na GPW

Dzień Inwestora Indywidualnego i Dzień otwarty GPW

Dla inwestorów początkujących i zaawansowanych, ale też dla rodzin z dziećmi, studentów i każdego kto chce spróbować sił na giełdzie, albo chociaż zobaczyć ją „od kuchni” – już w kwietniu wyjątkowe wydarzenie – Dzień Inwestora Indywidualnego i Dzień Otwarty GPW (20 i 21 kwietnia – piątek i sobota) organizowany wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie przy współpracy z Domem Maklerskim PKO Banku Polskiego i innymi Partnerami.

Poznaj rynek kapitałowy i triki inwestowania na warsztatach, spotkaniach i wykładach w siedzibie giełdy. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek. Odwiedź koniecznie stoisko Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego!

Zapraszamy również na wykład  pt. "Czy wierzyć w to co czytamy w książkach? Fakty i mity na temat wybranych narzędzi analizy technicznej.", który poprowadzi Paweł Małmyga, analityk w  Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, w piątek o godzinie 15:30 w sali NAUTILIUS,
oraz na panel dyskusyjny pt. "Trendy inwestycyjne 2018”, w którym będzie brać udział Emil Łobodziński, CFA, Doradca inwestycyjny w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, w piątek w godzinach 14:10 – 15:20, w Sali Notowań.

Szczegółowe informacje: www.gieldapelnawartosci.pl