Aktualności DM

2019.01.07

Zespół Analiz DM PKO Banku Polskiego najlepszy w rankingu „Parkietu”

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” opublikowała wyniki z 17 rankingu na najlepszego analityka giełdowego.

Po raz kolejny branża rynku kapitałowego doceniła opracowania tworzone przez naszych analityków!

Drugi rok z rzędu zespół analityków Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego zajął pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych zespołów analitycznych opublikowanym przez „Parkiet”, zdobywając aż 95 punktów.

W zestawieniu na najlepszego analityka bez podziału na kategorie, drugie miejsce zajął Dyrektor Biura Analiz Rynkowych – Artur Iwański, który od lat znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych analityków.

W głosowaniu na najlepszych analityków z podziałem na 13 sektorów, nasi eksperci zwyciężyli w aż 5 kategoriach (wydobycie/ strategia, strategia rynkowa, przemysł, deweloperzy oraz handel i dystrybucja). Drugie miejsce zajęli w sektorach banki i finanse oraz branża gier. W kategoriach budownictwo oraz analiza techniczna zajęli drugie i trzecie miejsce.

Przypominamy, że materiały analityczne tworzone przez analityków DM PKO Banku Polskiego można otrzymywać bezpłatnie na swój adres e-mail po podpisaniu dodatkowej Umowy* w dowolnym POK lub PUM (tylko dla rachunków powiązanych z ROR). Lista POK i PUM dostępna jest na stronie www.dm.pkobp.pl/placowki/.

* Umowa o udostępnienie materiałów analitycznych przez Dom Maklerski PKO Banku Polskiego