Aktualności DM

2018.04.27

Zakończenie działalności POK w Dębicy

Szanowni Inwestorzy,

informujemy, że z dniem 30 maja 2018 roku w związku z reorganizacją sieci Punktów Obsługi Klienta Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego likwidacji ulegnie POK w Dębicy przy ul. Piłsudskiego 20.

Dalsza obsługa Klientów, którzy do tej pory korzystali z usług POK w Dębicy, od 1 czerwca 2018 r. będzie prowadzona w najbliższej lokalizacji. Zapraszamy do POK-u w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja 23, 35-959 Rzeszów. Klienci korzystający z usług maklerskich za pośrednictwem serwisu telefonicznego mogą składać dyspozycję również w POK Rzeszów, tel. 17 875 28 84. Zachęcamy tych z Państwa, którzy jeszcze nie posiadają dostępu do rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem aplikacji internetowych, do aktywowania tej usługi i korzystania z supermaklera.

Jeśli są Państwo posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim istnieje możliwość powiązania rachunku inwestycyjnego z rachunkiem bankowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość obsługi maklerskiej w jedynym z Punktów Usług Maklerskich (PUM) zlokalizowanych w Oddziałach PKO Banku Polskiego w całym kraju (ponad 1100 punktów). W Dębicy PUM mieści się w Oddziale 1 przy ul. Żeromskiego 9 oraz w Oddziale 2 przy ul. Piłsudskiego 20.

 

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, dostępnej na naszej stronie internetowej pod adresem www.dm.pkobp.pl.

 

Zapraszamy do Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego!