Kariera

 Jesteśmy jednym z pierwszych biur maklerskich w Polsce. Na rynku kapitałowym działamy od 1991 roku. W ciągu 20 lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i zaufanie tysięcy Inwestorów. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, w tym wielu licencjonowanych maklerów papierów wartościowych a także doradców inwestycyjnych, analityków i specjalistów ewidencji, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. Stanowimy zespół dynamicznych, kreatywnych i kompetentnych osób, dbających o stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i najwyższą jakość świadczonych usług.

Poszukujemy osób posiadających kompleksową wiedzę z zakresu rynku kapitałowego, otwartych na innowacyjne rozwiązania, dla których Giełda jest przygodą i pasją. Jeżeli jesteś profesjonalistą aktywnie działającym na rynku kapitałowym albo dopiero rozpoczynasz swoją karierę i jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@pkobp.pl

Na stronie PKO Banku Polskiego możesz również sprawdzić aktualne oferty pracy.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".